Wykrywanie podsłuchów

wykrywanie podsłuchów Poznań
Wykrywanie podsłuchów Poznań – nasze usługi kierujemy do osób prywatnych i właścicieli firm. Cena uzależniona jest od metrażu pomieszczeń. W przypadku kontroli telefonu lub samochodu, cena jest stała.

Szanowni Państwo,

nasza firma oferuje usługę wykrywania podsłuchów w pomieszczeniach, telefonach, samochodach i przedmiotach. Cena usługi uzależniona jest od rodzaju zlecenia. KGB DETEKTYWISTYKA to zespół profesjonalistów, informatyków, byłych pracowników służb, emerytowanych żołnierzy. Prócz wykrywania urządzeń szpiegowskich zajmujemy się również montażem podsłuchów, kamer szpiegowskich, dyktafonów w przedmiotach, urządzeniach, samochodach i pomieszczeniach. Zajmujemy się produkcją nadajników podsłuchowych od lat 90-tych. Śledzimy rozwiązania oferowane przez konkurencję. Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia, profesjonalny sprzęt, doświadczenie i umiejętności. W naszym zespole nie ma miejsca na źle wykonane zadanie. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, nasza działa na zasadzie partnerstwa – każdy w zespole odpowiada za wizerunek marki, jedynie takie rozwiązanie pozwala na profesjonalne podejście do realizacji zlecenia.

Oferujemy również usługi polegające na aktywnej kontroli źródeł wycieku informacji – np. kontrola osób przed spotkaniem, sprawdzenie sali konferencyjnej przed zebraniem, przegląd pojazdu przed przewozem ważnych osób. Oferujemy również usługę zabezpieczenia pomieszczeń przed wyciekiem informacji. Możemy stworzyć tzw. „bezpieczną przestrzeń”, gdzie rejestracja dźwięku jest niemożliwa.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU CENNIK USŁUG NASZEJ FIRMY:

 

 

  • KONTROLA POJAZDU – SAMOCHODU – GPS, DYKTAFON, PODSŁUCH

Usługa polega na kontroli pojazdu pod kątem urządzeń śledzących lub przechwytujących obraz lub dźwięk. Prócz kontroli za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń mierniczych, konieczny jest fizyczny przegląd wnętrza i inspekcja instalacji elektrycznej. Sprawdzanie pojazdów bez fizycznej inspekcji lub za pomocą prostych mierników pola elektromagnetycznego jest z góry skazane na niepowodzenie. Istnieje wiele modeli urządzeń, które jedynie zapisują pozycję lub wysyłają w pakietach (np. raz na 3 godziny).

KOSZT USŁUGI: 700 zł netto


  • KONTROLA POMIESZCZEŃ – PODSŁUCHY, MIKRO KAMERY, DYKTAFONY

Usługa polega na sprawdzeniu pomieszczeń i wyposażenia pod kątem wycieku informacji. Kontrola odbywa się za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń mierniczych. Sprawdzane jest wyposażenie, instalacja elektryczna, przewody.

KOSZT USŁUGI: 600 zł netto / pomieszczenie


  • KONTROLA TELEFONU

Sprawdzamy telefony pod kątem oprogramowania szpiegowskiego. Sprawdzamy telefony oparte o system Android lub iOS (Iphone). W przypadku telefonów opartych o zamknięte lub proste systemy operacyjne, możemy jedynie skontrolować elektronikę i baterię.

KOSZT USŁUGI: 150 zł netto / telefon


  • KONTROLA KOMPUTERA

Sprawdzamy komputery oparte o system operacyjny Windows. Kontrolujemy pod kątem programów typu Keylogger, zdalny pulpit lub zdalny stream. Sprawdzamy aplikacje, które mają dostęp do kamery internetowej.

KOSZT USŁUGI: 300 zł netto / komputer